Om Astrup Fearnley Museet

Astrup Fearnley Museet ble grunnlagt i 1993 og er et av Nordens fremste museer for samtidskunst. Museet forvalter den omfattende Astrup Fearnley Samlingen og presenterer skiftende utstillinger både med verk fra samlingen og nye produksjoner av kunstnere fra hele verden.

Les mer

Kontakt oss

Astrup Fearnley Museet
Strandpromenaden 2, 0252 Oslo

Postadresse:
POB 2074 Vika, 0125 Oslo

Generelle spørsmål:
info@afmuseet.no
+47 22936060

Ansatte

Solveig Øvstebø

Executive Director and Chief Curator

s.ovstebo@afmuseet.no

Liv Borgny Rømo

Økonomi- og administrasjonsleder

l.romo@afmuseet.no

+47 22 93 60 63 / +47 412 25 677

Umut Kücükerman

Administrasjonsmedarbeider

u.kucukerman@afmuseet.no

+47 22 93 60 61 / +47 467 64 543

Therese Möllenhoff

Kurator

t.mollenhoff@afmuseet.no

+47 22 93 60 69

Marianne Reve

Formidlingskoordinator

m.reve@afmuseet.no

+47 22 93 60 47 / +47 402 80 052

Christina Friis Olsen

Registrar og samlingsansvarlig

c.olsen@afmuseet.no

+47 468 61 142

Hege Kjeldsen

Arkivar

h.kjeldsen@afmuseet.no

+47 22 93 60 48

Einride Torvik

Utstillingsprodusent

e.torvik@afmuseet.no

+47 986 87 868

Jens-Morten Dahl

Driftsleder

jm.dahl@afmuseet.no

+47 93 25 19 73 / +47 22 93 60 42

Knut-Arne Heggen

Driftsmedarbeider

ka.heggen@afmuseet.no

+47 464 72 154

Helle Holm

Innholdsprodusent og Sosiale Medier ansvarlig

h.holm@afmuseet.no

+47 22 93 60 43

Nina Magnus

Designer

n.magnus@afmuseet.no

+47 22 93 60 31 / +47 988 05 861

Renate Thorbjørnsen

Tekst- og webredaktør

r.thorbjoernsen@afmuseet.no

+47 22 93 60 46 / +47 452 67 424

Véronique Svarstad

Kommersiell leder

v.svarstad@afmuseet.no

+47 22 93 60 19 / +47 959 64 039

Liv Astrid Thue

Butikk- og kunstklubbassistent

la.thue@afmuseet.no

Monika Radovanovic

Arrangements- og utleieansvarlig

m.radovanovic@afmuseet.no

+47 22 93 60 45 / +47 901 24 302

Bjørn Rønneberg

Chairman

Richard Arnesen

Anna Catharina Astrup

Cecilie Astrup

Knut Brundtland

Knut Brundtland

Jens-Morten Dahl

Erling Kagge

Styret

This template is only available on the pro version.