About Astrup Fearnley Museet

Astrup Fearnley Museet is a private museum of contemporary art and has since its opening in 1993 been one of the most important art institutions in Oslo.

Read more

Contact us

Astrup Fearnley Museet
Strandpromenaden 2, 0252 Oslo

Post address:
POB 2074 Vika, 0125 Oslo

General inquiries:
info@afmuseet.no
+47 22936060

Museum staff

All Members
Admin
Board
Solveig Øvstebø
Solveig Øvstebø
Direktør og sjefkurator
Executive Director and Chief Curator
s.ovstebo@afmuseet.no
Liv Borgny Rømo
Liv Borgny Rømo
Økonomi- og administrasjonsleder
Head of Finance and Administration
l.romo@afmuseet.no
+47 22 93 60 63 / +47 412 25 677
Umut Kücükerman
Umut Kücükerman
Administrasjonsmedarbeider
Administration Coordinator
u.kucukerman@afmuseet.no
+47 22 93 60 61 / +47 467 64 543
Therese Möllenhoff
Therese Möllenhoff
Kurator
Curator
t.mollenhoff@afmuseet.no
+47 22 93 60 69
Marianne Reve
Marianne Reve
Formidlingskoordinator
Education Coordinator
m.reve@afmuseet.no
+47 22 93 60 47 / +47 402 80 052
Christina Friis Olsen
Christina Friis Olsen
Registrar og samlingsansvarlig
Registrar and Collection Manager
c.olsen@afmuseet.no
+47 468 61 142
Hege Kjeldsen
Hege Kjeldsen
Arkivar
Archivist
h.kjeldsen@afmuseet.no
+47 22 93 60 48
Einride Torvik
Einride Torvik
Utstillingsprodusent
Exhibition Producer
e.torvik@afmuseet.no
+47 986 87 868
Jens-Morten Dahl
Jens-Morten Dahl
Driftsleder
Facilities Manager
jm.dahl@afmuseet.no
93251973
Knut-Arne Heggen
Knut-Arne Heggen
Driftsmedarbeider
Facilities Coordinator
ka.heggen@afmuseet.no
+47 464 72 154
Mathilde Emilie Johnsen
Mathilde Emilie Johnsen
Leder for kommunikasjon og marked
Head of Communication and Marketing
m.johnsen@afmuseet.no
+47 22 93 60 40 / +47 930 39 702
Nina Magnus
Nina Magnus
Designer
Designer
n.magnus@afmuseet.no
+47 22 93 60 31 / +47 988 05 861
Renate Thorbjørnsen
Renate Thorbjørnsen
Tekst- og webredaktør
Text and Web Editor
r.thorbjoernsen@afmuseet.no
+47 22 93 60 46 / +47 452 67 424
Véronique Svarstad
Véronique Svarstad
Kommersiell leder
Commercial Manager
v.svarstad@afmuseet.no
+47 22 93 60 19 / +47 959 64 039
Liv Astrid Thue
Liv Astrid Thue
Butikk- og kunstklubbassistent
Shop and Art Club Assistent
la.thue@afmuseet.no
Monika Radovanovic
Monika Radovanovic
Arrangements- og utleieansvarlig
Event manager
m.radovanovic@afmuseet.no
+47 22 93 60 45 / +47 901 24 302
Helle Holm
Helle Holm
Innholdsprodusent og Sosiale Medier ansvarlig
Content Producer and Social Media Manager
h.holm@afmuseet.no
+47 22 93 60 43

Museum board

All Members
Admin
Board
Anna Catharina Astrup
Anna Catharina Astrup
Bjørn Rønneberg
Bjørn Rønneberg
Styreleder
Cecilie Astrup
Cecilie Astrup
Erling Kagge
Erling Kagge
Hans Rasmus Astrup
Hans Rasmus Astrup
Jens-Morten Dahl
Jens-Morten Dahl
Driftsleder
Facilities Manager
jm.dahl@afmuseet.no
93251973
Richard Arnesen
Richard Arnesen
Knut Brundtland
Knut Brundtland