Bestill en privat omvisning

Inviter med venner eller kolleger på en privat omvisning!
Dette er en flott opplevelse og et samlende utgangspunkt før et annet arrangement, middag eller julebord.
KAMPANJE:
Booker du omvisningen nå får du 20% rabatt!
Benytt rabattkoden 25REF-20.
En omvisning varer i ca. 45 minutter og holdes av en av museets erfarne omvisere. Du kan velge om den skal holdes i den aktuelle utstillingen, for tiden Lutz Bacher: Burning the Days, som åpner fredag 26. september, eller i Astrup Fearnley-samlingen. Begge omvisningene gir innsikt i internasjonal samtidskunst og berører essensielle spørsmål rundt liv og samfunn, med et fokus på det vi mener er den viktigste kunsten for øyeblikket.
Vi lærte mye på kort tid, det var stemningsfullt og en virkelig god opplevelse. For oss var det en samlende start og et fantastisk utgangspunkt for julebordet.
– Meinich arkitekter
Omringet av Renzo Pianos storslåtte arkitektur, med utsikt til Tjuvholmen skulpturpark og Oslofjorden, kan vi også tilby servering av aperitiff, enten rett før eller rett etter omvisningen.
Omvisningene holdes i utgansgpunktet innenfor museets åpningstider. Ved spørsmål om andre tidspunkter eller dersom du ønsker å skreddersy ditt besøk er du velkommen til å kontakte oss på e-post: omvisning@afmuseet.no eller telefon 22 93 60 60.